Norwich pranë nënshkrimit me Mumba!

Norwich janë shumë pranë nënshkrimit me mbrojtësin e Sunderland, Bali Mumba, raporton kështu Daily Mail.

18 vjeçari do të transferohet në Carrow Road prej Stadium of Light për një shifër prej 500,000 funtash dhe kjo shifër do të rritet në qoftë se disa objektiva arrihen nga mbrojtësi.

Mumba nënshkroi kontratën e tij të parë profesionale në tetor të 2018 e cila i skadon në vitin 2021.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here