Tottenham në ndjekje të Silvas!

Jose Mourinho e do brazilianin nën urdhërat e tij për sezonin e ardhshëm.

Tottenham ka hyrë në garë për të siguruar shërbimet e mbrojtësit të Paris Saint Germain, Thiago Silva, raporton The Sun.

Silva do të jetë lojtar i lirë gjatë kësaj vere dhe Jose Mourinho dëshiron që të rrisë mundësitë e tij në mbrojtje.

Por transferimi i tij nuk do të jetë i lehtë pasi në garë për të ka hyrë gjithashtu Arsenal dhe Everton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here