Maldini me një tjetër transferim nga Reali pas suksesit me Theon

Paolo Maldini me një tjetër transferim nga Reali pas sukesesit me Theo Hernandez.

Milan dhe Real Madrid janë shumë pranë marrëveshjes për transferimin e Brahim Diaz, raporton portali spanjoll TodoFichajes.com.

Ideator i këtij transferimi është Paolo Maldini, i cili është i bindur se Diaz ka potencial të madh.

Maldini ka kontaktuar Perezin dhe marrëveshja është shumë pranë arritjes. Rosonerët do të paguajnë rreth 10 milionë euro për transferimin e tij.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here