I paparashikueshëm si gjithmonë: Mario Balotelli mbetet në Serie A!

Mario Balotelli ka vendosur të qëndrojë në Serie A.

Genoa ka vendosur ti ofrojë Balotellit kontratë një vjeçare, ndërsa Super Mario pritet ta pranojë ofertën.

Balotelli do të largohet nga Brescia pas mosmarrëveshjeve me drejtuesit e klubit dhe pritet ta vesh fanellën e Genoas brenda këtij muaji.

Super Mario shënoi 5 gola sezonin e kaluar në 19 ndeshje të luajtura me Brescian dhe me eksperiencën e tij padyshim se do ta ndihmojë Genoan në sezonin e ri.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here