Hudson Odoi dëshiron të largohet nga Chelsea!

Anësori i Bluve të Londrës kërkon largimin nga Stamford Bridge.

Callum Hudson-Odoi po kërkon me çdo kusht të arrijë një marrëveshje huazimi tek ndonjë skuadër tjetër, raporton talkSPORT.

Anësori i kombëtares angleze e ka parë veten sesi u largua nga formacioni i parë dhe tashmë po kërkon një skuadër tjetër ku të ketë mundësi të luajë rregullisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here