Zyrtare: Vjen oferta 50 milionëshe për Skriniar!

Milan Skriniar prej sezonit të ardhshëm me shumë gjasa do të jetë nën urdhërat e Jose Mourinhos tek skuadra e Tottenham Hotspur.

Drejtori i Spursave, Steve Hitchen u takua sot me agjentin e Milan Skriniar për të diskutuar për një transferim ditëve të ardhshme.

Londinezët nuk janë në gjendje që ti ofrojnë 60 milionë euro por kanë bërë një ofertë prej 50 milionësh plus dhe bonuse për mbrojtësin.

Kjo ofertë duket se do ta bindë 25 vjeçarin mirëpo edhe Neroazzurët që me këto para do të kenë mundësinë e transferimit të Nikola Milenkovic të Fiorentinës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here