Milan transferon mbrojtësin e Manchester United!

Milan ka arritur një marru ëveshje me United për transferimin e Diogo Dalot dhe ky pritet që sot të mbërrijë në Milano për të kryer testet mjekësore.

Sipas Sky Sport Italia, marrëveshja u arrit mbrëmjen e djeshme dhe tashmë pritet vetëm arritja e futbollistit në Milano për të kryer testet mjekësore.

Roma gjithashtu bëri një ofertë për mbrojtësin e djathtë mirëpo ky i fundit zgjodhi Rossonerët.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here