Gati oferta stratosferike Savic nga sezoni i ardhshëm te Reali!

Reali i Madridit ka kthyer përsëri vëmendjen kah Sergej Milinkovic Savic, raporton TodoFichajes.

Los Blancos synojnë transferimin e mesfushorit serb verën e ardhshme dhe Perez është i gatshëm të ofrojë 80 milionë euro për 25-vjeçarin.

Interesim për Savic kanë shfaqur Manchester United dhe Juventus, mirëpo mesfushori serb preferon kalimin te Reali.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here