Kolasinac i ofrohet Romës!

Mbrojtësi i Arsenalit, Sead Kolasinac i është ofruar skuadrës së Romës, raporton kështu Corriere dello Sport.

Kolasinac e ka humbur vendin e titullarit në formacionin e Mikel Artetas dhe Roma është e gatshme për një huazim gjatë muajit janar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here