Marrëveshja është arritur: Juventus siguron goditjen e madhe për merkaton e verës!

Juventus ka siguruar goditjen e parë të madhe për merkaton e verës, raporton TodoFichajes.com.

Bëhet fjalë për Houssem Aouar i cili ishte pranë transferimit te Zonja e Vjetër gjatë verës, por në fund vendosi të qëndrojë te Lyoni.

Mirëpo TodoFichajes, raporton se Biankonerët kanë arritur marrëveshje me Lyonin dhe Aouar për transferimin e tij verën e ardhshme.

Aouar do ta vazhdojë karrierën te Juventusi dhe deri në verë do të refuzojë ofertat nga Reali dhe PSG.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here