Marcelo dëshiron të përfundojë kontratën me Real Madrid!

Marcelo dëshiron që të përfundojë kontratën me Real Madrid, sipas raportimeve të Don Balon.

Braziliani nuk është më në formacionin e parë teksa sezoni i ri ka disa javë që ka filluar.

Inter Miami ka shfaqur interesim për mbrojtësin brazilian dhe ai është i interesuar për një transferim në MLS nëse Real Madrid i përfundon kontratën më herët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here