Çmendet Guardiola, City transferon dyshen e Aston Villës për 100 milionë euro

Guardiola dëshiron dyshen e Aston Villës në Etihad.

Siç raporton Daily Star, Manchester City synon transferimin e Jack Grealish dhe Douglas Louis.

Guardiola i dëshiron me çdo kusht në skuadër dhe Citizens kanë gati 100 milionë euro për të transferuar dyshen në Etihad.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here