Juve në ndjekje të Locatellit!

Juventus po shikon të gjitha mundësitë e mundshme për transferimin e mesfushorit të Sassuolos, Manuel Locatelli, raporton Tuttosport.

Biankonerët janë shumë të interesuar pas italianit që më herët ka qenë pjesë e AC Milan, pasi po kërkohet përforcimi i skuadrës për javët e ardhshme dhe merkatoja ja lejon një gjë të tillë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here