Manchester United humb betejën për Grimaldon!

Manchester United humbi betejën me kryesuesit e Seria A Napolin për mbrojtësin e Benfikës Grimaldo, raporton O Jogo.

Napolitanët janë dakorduar që të paguajnë 30 milionë euro, dhe Mourinhos nuk i mbetet alternativë tjetër veçse të kërkojë në ndonjë skuadër tjetër një mbrojtës anësor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here