Arda Turan dëshiron largimin nga Barca!

Përfaqësuesi i kombëtares turke Arda Turan duke se i është vetëofruar skuadrës së Evertonit dhe Milanit, sipas Mundo Deportivo.

Një ndër arsyet kryesore pse lojtari turk dëshiron të largohet është mungesa e minutave në fushën e blertë ku duket se te Barcelona do ta ketë praktikisht të pamundur të gjejë hapësira.

Për 30 vjeçarin ka shfaqur interesim edhe skuadra turke Beshiktash ku një marrëveshje e janarit duket mëse e mundur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here