Surprizë në Munchen: Alcantara dëshrion rikthimin te Barcelona!?

Praktikisht është më e njohur se Coutinho do të transferohet te Barcelona, në pyetje është vetëm koha se kur do të ndodhë transferimi.. 

Barcelona mundet të bëjë një super skuadër me ardhjen e Coutinhos, por ky është vetëm fillimi.

“Mundo Deportivo” shkruan se Thiago Alcantara dëshiron të rikthehet te Barcelona për shkak se nuk është i kënaqur me statusin e tij te “Bavarezët”.

Babai i tij ka deklaruar se futbollisti dëshiron rikthimin te Barcelona dhe se një gjë e tillë mund të ndodhë në merkaton e verës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here