“PSG në formë por Real Madrid e dashuron Champions Leaguen”

David Beckham ka qenë mjaft i rezervuar në deklaratat e tij në lidhje me ndeshjen e Champions League në mes të Paris Saint Germain dhe Real Madrid.

Kur Real Madrid nuk po kalon një periudhë të favorshme në Spanjë, Neymar, Mbappe dhe Cavani po e udhëheqin PSG drejt një titulli tjetër në Francë.

Por për David Beckham kjo gjë nuk duket se po i bënë shumë përshtypje, kjo pasi ai mendon se gjendja momentale e skuadrave nuk do të thotë asgjë kur në pyetje është Champions League.

Kur u pyet se cilën skuadër e favorizon anglezi nuk zgjodhi asnjë skuadër pasi ka luajtur për të dy skuadrat ku tek Real Madrid ka kaluar një periudhë më të gjatë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here