Dy klube të mëdha europiane në garë për Mignolet!

Napoli dhe Borussia Dortmund janë të interesuara për të nënshkruar me portierin e Liverpool Simon Mignolet, raporton DH.

30 vjeçari nuk është më në preferencën e trajnerit Jurgen Klopp dhe si Napoli ashtu edhe Dortmund kanë nevojë për një portier të ri dhe i kanë mundësitë financiare për ta blerë francezin.

Portieri i Napolit Pepe Reina do të largohet gjatë kësaj vere gjë që e bën Napolin skuadër në vështirësi dhe me çdo kusht duhet të gjejë një portier të ri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here