Arda Turan:’ Dëshiroj të jem në kontratë me Barcelonën’

Arda Turan ka bërë të ditur se çfarë ka në plan të bëjë me të ardhmen e tij gjatë kësaj vere.

Mesfushori turk që kohëve të fundit u përfshi nga disa skandale ka akoma një kontratë të vlefshme me Barcelonën dhe kjo është nënshkruar me pajtimin e dy palëve.

Kurse për sezonin e ardhshëm turku planifikon që të gjejë një skuadër jashtë Turqisë por në rast se Gallatasaraj e thërret atëherë ai aty do të shkojë pa asnjë kusht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here