Lingard qëndron tek Manchester United!

Mesfushori i Manchester United, Jesse Lingard, ka deklaruar se nuk dëshiron që të largohet nga ‘Djajtë e Kuq’ gjatë kësaj vere, raporton Metro Sport.

Anglezi ka kontaktuar me disa skuadra të tjera por deklaroi se nuk ka në plan që të largohet dhe synon të luftojë për një vend titullari tek United.

Aktualisht 27 vjeçari ka edhe një vit kontratë por ka një opsion që mund ta vazhdojë qëndrimin në Old Trafford edhe për një vit më shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here