Spektakolare: Barca dhe Juve në bisedime për shkëmbimin e 4 lojtarëve!

Juventus dhe Barcelona kanë një kohë të gjatë që po zhvillojnë bisedimet pasi që të dy skuadrat pëlqejnë lojtarët e njëra tjetrës.

Shkaku i krizës ekonomike Barca do të kërkojë që këtë verë të përforcohet më shumë me anë të shkëmbimeve të lojtarëve.

Barcelona pëlqen shumë Federico Bernardeschin dhe Miralem Pjanic të cilët pritet ti transferojë gjatë kësaj vere në Camp Nou.

Ndërsa ka një listë më të gjatë dëshirash ku përfshihen lojtarë si: Ivan Rakitic, Arthur Melo, Nelson Semedo dhe Sergi Roberto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here